Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Jeśli szukasz szatersów, koniecznie wejdź na skyshutters.pl.

Projektując wystrój pomieszczenia, z rzadka poświęca się dużo uwagi oknom. Zwykle decyzja pada na szablonowe aranżacje, to znaczy firanki i zasłony, które nieraz łączone są dodatkowo z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice ozdobne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Okiennice ozdobne shutters – nowość w europejskim budownictwie

Nadrzędną właściwością shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych są ruchome, dzięki czemu można ustawiać je pod dowolnym kątem, zależnie od fantazji domowników. Produkuje się je z listw drewnianych, polichlorku winylu (PCV), a także z płyt MDF. Okiennice ozdobne shutters zakłada się z reguły na oknach, niemniej jednak wyśmienicie sprawdzą się również na drzwiach czy w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się wciąż sporadycznie, ale każdy z nas zapewne kina lub ekranu telewizora, bowiem te okiennice są często używane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w RPA czy w krajach śródziemnomorskich.

Ozdobne okiennice typu shutters pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko znakomicie wyglądają, ale mają także pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób kontrolować użycie padającego światła: latem uniemożliwiać gromadzenie się ciepła w pokojach, a zimą – utrzymać je na dłużej. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i nie ma zazwyczaj trudności, żeby założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co sprawia, iż są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom niezwykle atrakcyjny wygląd, dzięki czemu zwiększają wartość posesji. Wypada dodatkowo zaakcentować, iż nachylenie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest regulowane bez stosowania sznurów, co posiadacze zwierzaków czy rodzice dzieci, które mogłyby wplątać się sterczące łańcuszki, uznają zapewne za kolejną zaletę.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]