Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Szukasz sklepu z winem online? Koniecznie musisz skierować się na https://tinyurl.com/ygzxjgta.

Wino to popularny kompan wytwornych obiadów, ważkich wydarzeń oraz przyjęć okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a paleta aromatów, smaków i różnica cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodajże największa pośród wszystkich alkoholi.

Szukasz wina o unikalnym smaku? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Szykując ważną uroczystość czy też kupując wino dla własnej przyjemności zwykle sięgamy po trunki oferowane w najbliższym supermarkecie. Kupimy tam najpopularniejsze wina w przystępnej cenie, jednak rzadko oferowane są tam trunków o naprawdę unikalnym smaku. Dodatkowo nieraz przy zakupie jesteśmy skazani tylko na informacje na etykiecie, bowiem załoga sklepu zwykle nie ma wystarczającej wiedzy, by pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą idealnie wybrać wino pod konkretne danie albo które poszukują nowych, ciekawych aromatów wina, powinni zatem zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów ukierunkowanych wyłącznie na sprzedaż wina.

Sklep z winem z Krakowa – co oferuje?

Krakowski sklep z winem Winnica oferuje nie tylko starannie wybrane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Portugalii czy ze Słowacji, ale także miody pitne, cydry i nalewki oraz wysokiej jakości ręcznie sporządzane czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się też wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które idealnie nadają się na imprezy z większą ilością gości i których zaletą jest korzystny stosunek ceny do jakości oraz objętości napoju. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, toteż oferowane są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na polskim rynku. Winnica organizuje również szkolenia i degustacje, a na szczególne zamówienie odnajduje i importuje do kraju perfekcyjne na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu bliskiej osobie prezentu z butelką wina.

Siedziba:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]