Środki czyszczące – niezbędne produkty w każdym domu i firmie

Zobacz, gdzie nabyć chemię przemysłową, wejdź na verdeavis.pl.

By utrzymać czystość – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są odpowiednie preparaty oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – dla kogo?

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o likwidacji rzadkich zabrudzeń, m.in. graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni czy też tłustych osadów.

Chemia gospodarcza – pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na ochronę oraz konserwację powierzchni szczególnie wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie różnorodnych elementów. Znajdziemy między nimi środki do osłony stali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]