Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Kup słoje z kranikiem na superbutelki.pl.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania oranżad, lemoniad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]