Shuttersy w salonie i w sypialni – poznaj nowy trend

Kliknij tu jeżeli jesteś zainteresowany shuttersami w salonie

Szatersy (shutters), czyli wewnętrzne okiennice dekoracyjne, kojarzą się przeważnie z wnętrzami zaaranżowanymi w stylu afrykańskim czy południowoamerykańskim. Ale ten moduł osłony okna można użyć również w europejskich domach – jest to nadzwyczaj trwałe, a równocześnie bardzo dobrze prezentujące się rozwiązanie, które w licznych sytuacjach sprawdzi się lepiej niż popularne w tym momencie rolety.

Shuttersy w salonie – dostrzegalnie zwiększają estetykę wnętrza

Shuttersy w salonie bądź w pokoju gościnnym, pełnią dwie funkcje – dekoracyjną i praktyczną. Shuttersy zauważalnie zwiększają walory estetyczne pokoju. Ich lamele są masywniejsze, dzięki czemu doskonale poprawiają stylistykę większości okien. Kwestia estetyki jest istotna, bo to w salonie podejmuje się gości oraz przesiaduje się w nim większą część dnia. Z tego powodu wypada zadbać, aby to pomieszczenie było nie tylko reprezentacyjne, ale również komfortowe. Opcja ustawienia stopnia nachylenia lameli shuttersów umożliwia regulację ilości światła wnikającego do wnętrza, co pozwala np. na pełne jego zaciemnienie, jeśli mamy ochotę zobaczyć serial, bądź jego częściowe ściemnienie, jeśli chcemy wyczarować romantyczny półmrok w pokoju.

Shuttersy w sypialni – doskonała osłona przed hałasem

Swoboda kontroli przenikania promieni słonecznych do pokoju jest bez wątpienia najistotniejsza tam gdzie zasypiamy. Shuttersy w sypialni przydadzą się jednakże również z innego powodu – z ich wykorzystaniem można efektywnie korygować temperaturę pomieszczeniu, która w znacznej mierze oddziałuje na nasz zdrowy sen. Dzięki shuttersom w okresie zimowym przez dłuższy czas zatrzymamy w sypialni ciepło, a latem łatwiej jest utrzymać w niej niską temperaturę. Poza tym shuttersy efektywniej chronią przed zgiełkiem z zewnątrz. Shuttersy to również znakomite rozwiązanie dla ludzi cierpiących na alergie. Na ich lamelach gromadzi się mniej cząsteczek kurzu aniżeli w fałdkach firanek, a ich utrzymanie jest wyjątkowo proste i trwa zaledwie parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy bardzo dobrze sprawdzą się również w kuchni, w łazience czy w pokoju dziecka.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]