Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Więcej szczegółów o Renault części Kraków

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]