Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Jeśli chcesz kupić drzwi drewniane, koniecznie sprawdź www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu różnego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Okres funkcjonowania na rynku spowodował, iż jego fachowcy gwarantują klientom najlepszą jakość dostarczanych produktów i obsługi klienta. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale również najwyższa funkcjonalność, uzyskane za pomocą zastosowania w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o zachowanie czterech wartości: najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, pełnej wygody eksploatacji oraz satysfakcji użytkownika.

Oknostol – producent okien i drzwi z Małopolski

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się dużą troską o jakość własnych wyrobów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to znakomite rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy szukają nieprzeciętnie funkcjonalnych i solidnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – wydajnie tłumią hałasy z zewnątrz oraz stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego są one zaopatrzone w systemy utrudniające włamania. Wszystko dopełnia ich niepowtarzalne, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, bowiem produkowane są wyłącznie z surowców najwyższej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – wszechstronna obsługa

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się również na polu obsługi klientów. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów na miejscu, co da pewność, iż założenie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych złożonych na podstawie ich osobiście przygotowanego szkicu, doskonale zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko szerokości drzwi, ale również sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]