Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Jeśli potrzebujesz gąsiora do wina, koniecznie odwiedź tę stronę.

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]