Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Znajdź słoiki szklane hurt na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to też sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, zdrowym albo pysznym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi być zapakowana tak, by artykuł dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że nadają się do recyklingu.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików to sposób na optymalizację wydatków

Jasne jest, że oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. marmolady, pasztety bądź soki, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno formą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach przeważnie można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek oraz słoików. Dzięki temu także dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki i butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do przechowywania soków, piwa bądź wina) i słoiczki. Dowożone są one do nabywcy na paletach zawierających – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1700, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z paletą butelek bądź słoików hurtowo można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]