Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Zamów kontenery

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach częstokroć wykorzystywane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]