Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Zobacz, gdzie kupić drzwi zewnętrzne ocieplane, wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi zewnętrzne wykonują sporo funkcji – oddzielają od harmidru docierającego z ulicy, zabezpieczają przed włamaniem i ochraniają dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Czemu warto wybrać drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe nie odkształcają się

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, który musi dokonać każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją trwałość i cechy od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem. Drewno świetnie się prezentuje i da się je wykończyć na przeróżne sposoby. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi wejściowe cechują się energooszczędnością i mają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że rachunki za ogrzewanie są dużo niższe, a mimo tego w pomieszczeniach odczuwamy komfort cieplny. Kupując drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Z uwagi na swoje właściwości znacznym popytem wyróżniają się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego – nie ulegają odkształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, więc wspaniale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają drzwi zewnętrzne?

Na rynku znajdziemy także drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania nieszablonowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla tych, którym zależy na niebanalnym designie. Jeśli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, należy skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które realizuje spersonalizowane projekty na zlecenie, a przy tym zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane można wstawić pięknie prezentujące się szyby, np. witrażowe. Klienci mogą także wybierać spośród różnych typów szyldów. Oprócz walorów estetycznych, warto też uwydatnić pozostałe cechy, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je sforsować, bowiem w dzisiejszych czasach często zaopatrzone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Gwarantuje to lokatorom bardzo dobrą ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe posiadają też trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. Przy wytwarzaniu nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych używa się najwyższej jakości lakierów, które osłaniają ich zewnętrzną powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]