Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz tanie drukarki 3D.

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, że używając drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można prawie o 90 procent zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy drukarek 3D i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się prostą obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko otrzymać jednakowe prototypy, co jest szczególnie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są szeroko wykorzystywane w rozlicznych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest trwały oraz dokładny, a w czasie procesu drukowania nie występują odkształcenia czy przesunięcia warstw.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]