Czy można kupić kompatybilne kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Jeśli chcesz nabyć kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, odwiedź ten adres.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i stopniowo pozyskiwała sobie kolejnych sympatyków. Ten wygodny proces umożliwia przyrządzanie napoju wysokiej jakości w bardzo prosty sposób – trzeba umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w ekspresie, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się pobudzającą kawą.

Kawy single origin z Brazylii i Angoli – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najszerzej rozpowszechnionych na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie od jednego producenta. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach oferowanych jest na rynku – również w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, iż wywodzą się z jednego gatunku, uprawy oraz zbioru. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, ponieważ ma na niego wpływ wiele przeróżnych składników, na przykład pogoda , która panowała w roku wzrostu roślin. Dodawanie do takich kaw mleka bądź dodatków aromatyzujących zagłusza ich unikalny nuty smak. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Etiopii i Brazylii (arabika). W tych ziarnach mocno wyczuwalne są aromaty kwiatowe, czekoladowe i kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – aromatyczna co dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w hotelach czy urzędach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowana i z reguły zamyka się w widełkach 1-1,40 zł. Oznacza to, że taka kawa jest o wiele tańsza niż identyczny napój podawany w bufetach w biurze bądź w kawiarniach na mieście. Niewysokie ceny i nowoczesny wygląd urządzeń na kapsułki sprawiają, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich podamy znajomym najwyższej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, a zarazem sami będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, bez obaw o gigantyczne koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]