ochronna przyłbica, maseczka z przyłbicą

Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, nieodwołalnie przeistoczył nasze kontakty społeczne i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do restauracji czy przychodni, gdzie przeważnie napotykamy większe skupisko ludzi, musimy zawsze założyć na nos i usta ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli trudno nam się oddycha w zwykłej maseczce z tkaniny?

Komfortowa maseczka wielorazowa w postaci mini przyłbicy

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z materiału za niewygodne i mają kłopoty z oddychaniem podczas ich używania, powinny wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona przed zarażeniem wirusem w podobnym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa nos oraz usta, ale przy tym umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej kluczowymi atutami są wytrzymałość, komfort oraz niewielka waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być użytkowana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdym użyciu można odkazić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (aż do 30 razy) przy pomocy mydła.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku bądź aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maseczki w czasie pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodzież z pewnością doceni także to, że działa ona z FaceID.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]