Celebrytki – ozdoba i symbolika

Jeśli chcesz zamówić łańcuszki celebrytki, zobacz tutaj

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z otworem, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem przekory i ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]