Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Sprawdź, gdzie zamówić panele dachowe na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Prezentujemy blachy na rąbek i sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – plusy i wykorzystanie

Blachy na rąbek doskonale godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono zwolenników. Mocna oraz bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w współczesnych budynkach, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na plac budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe wspaniale pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a zarazem jest odporne na korozję oraz mocne.

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla standardowych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem solidności i wykorzystanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy wykończonej dodatkową powłoką, która zapewnia ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w wielu modelach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec wprost od dystrybutora.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08