Sprawdź, gdzie zamówić panele dachowe na rąbek.
Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Prezentujemy blachy na rąbek i sposoby ich wykorzystania.
Panele dachowe na rąbek – plusy i wykorzystanie
Blachy na rąbek doskonale godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono zwolenników. Mocna oraz bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w współczesnych budynkach, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na plac budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe wspaniale pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a zarazem jest odporne na korozję oraz mocne.
Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla standardowych dachówek ceramicznych
Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem solidności i wykorzystanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy wykończonej dodatkową powłoką, która zapewnia ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w wielu modelach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec wprost od dystrybutora.
Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A
Tel.: +48 17 584 08 08
Podobne wpisy
Projekty domów góralskich – o czym pamiętać?
Pożegnanie z Afryką
Sok z kiszonej kapusty i buraków – źródło witamin i soli mineralnych