Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Na psychoterapia-uk.pl znajdziesz polskiego psychologa UK na miarę Twoich potrzeb

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, ale ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest potrzebny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związana z tym rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą generować wiele problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto nieraz pojawiają się też trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem pracy. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, powoduje, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju bardzo trudno jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie należy bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano podczas sesji będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi do niej psycholog.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339