Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie systematycznie wpływają na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne działają efektywnie. Jak przywrócić piękny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – spektakularne rezultaty już po trzech sesjach

Czyszczenie zębów po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznymi zmianami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swój naturalny blask. Domowe zabiegi wybielające (paski, woski, pasty), dają krótkotrwałe rezultaty. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna dysponuje szeregiem metod, które przywracają zębom naturalny odcień. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie rekomendują wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia znakomite efekty już po 3 zabiegach. Światło emitowane przez lampę jest zupełnie bezpieczne dla człowieka.

Wybielanie zębów – zalecenia po naświetlaniu

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zobaczyć czy w jamie ustnej nie ma ubytków. W dalszej kolejności za pomocą specjalnego szablonu oznacza się barwę zębów przed naświetlaniem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, dentysta przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub całość uzębienia. Istotny jest także dobór właściwego odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny usuwając przebarwienia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o czternaście odcieni, rezultaty są zatem niesamowite i utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu należy unikać czerwonego wina, czarnej kawy przez co najmniej kilka dni. Znakomite efekty daje również wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.