Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany wyposażenie terapia falą uderzeniową.
Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?
Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?
Fala uderzeniowa jest szeroko wykorzystywana w rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, jak bóle w okolicy bioder, kolano skoczka, zespół bolesnego barku czy bóle nadgarstka. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i rehabilitantów.
Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności
Dostępne na rynku aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie terapii u dwóch pacjentów równocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.
Siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków
Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail:
[email protected]
Podobne wpisy
Choroba Baastrupa – charakterystyka i możliwości rehabilitacji: ćwiczenia oraz fizykoterapia
Jak dbać o zdrowie?
Ból szyi po spaniu – przyczyny i możliwości leczenia