Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Co powinno się wiedzieć o parking lotnisko Kraków?

Kluczowe atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały niebywałe uznanie, to komfort, szybkość i możliwość dotarcia także w bardzo oddalone miejsca świata. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kłopoty łączące się z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Parking przy lotnisku w Balicach – leć bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, bo parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, dzięki której nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest ogromnie ważne w czasie silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy spodziewać się też szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym kierowcy mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]