Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

Pragniesz poznać więcej szczegółów o opróżnianiu piwnic Kraków? Wejdź na maxgruz.pl/oferta/sprzatanie-piwnic-i-strychow/

W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na najróżniejsze starocie. Zwykle to, czego nie używamy, przenosimy czy to do piwnicy, czy na strych. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? Wtedy najrozsądniej jest zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic oraz strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi cieszące się bardzo dużą popularnością. Wybierają je osoby, które z najróżniejszych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale też meble lub niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miastach, to rewelacyjny wybór, jeżeli na strychu bądź w piwnicy schowaliśmy niepotrzebne kanapy, szafy, fotele czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest ogromnym wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że najczęściej na terenie mniejszych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie dwa razy w roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem strychów i piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko przebiega naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, by podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]