sala na 18 kraków

Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Na ogół z okazji niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie planujemy przyjęć z przyjaciółmi i rodziną, nie uważając, że jest to niezbędne. Lecz zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których należyte uczczenie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezdyskusyjnie wejście w dorosłość, czyli tzw. “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na osiemnaste urodziny czy zorganizować przyjęcie w domu?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach powszechnych, pić i kupować alkohol, może założyć biznes oraz pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Lecz zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najważniejsza jest możliwość urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Można po raz kolejny urządzić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się bardzo różnić od innych? Naturalnie, że nie będzie. Zatem lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Często grupa znajomych postanawia urządzić razem imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, ale równocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy smaczne menu imprezowe. Pragniesz się bawić pod gołym niebem? Wynajmij lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozstawić w nim spory namiot i wyprawić grill.

O czym jeszcze trzeba pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Wszyscy mają świadomość, że impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Należy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a takich może nie brakować wśród obecnych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Właściwy wygląd sali również jest bardzo ważny, aby goście całkiem oddali się klimatowi zabawy. Polecamy zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie ścian według sugestii solenizanta oraz dobrze rozstawi stoły z napojami i przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie perfekcyjnie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze przekąski zarówno do charakteru zabawy, jak i do budżetu i budżetu klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]