Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Korzystna oferta lokalu na wesele w Krakowie.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszego miejsca na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten uroczysty dzień w komfortowych warunkach.

Sala ślubna – liczy się jej dystans od kościoła i pojemność

Wybierając lokal na wesele para młoda musi rozważyć parę ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę zaproszonych gości, żeby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie łatwe. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, trzeba szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i przystrojenie stołów. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne odbywają się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć 130 osób. Wesele można urządzić także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż jakieś pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]