Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Potrzebujesz wykonać wirtualny spacer Google? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się tu.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy bądź nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer VR – zadbaj o atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do sąsiednich punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google przenosi nas do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – dość szybko wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarski, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można także pokazać w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności bądź lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]