Profesjonalna opieka nad grobami

Kliknij w to miejsce jeżeli chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie trzeba zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – jeśli zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]