Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Sektor transportu stale się rozwija, między innymi dzięki globalizacji, a także otwierania się coraz to nowszych rynków na import i eksport. Z tej przyczyny potrzebuje także bardziej innowacyjnych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na ulepszeniu procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw permanentnie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – tylko z materiałów wysokiej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Spółka zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe), solo (np. z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii, jak i zespołów specjalnych. W produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni trzydziestu lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na przygotowanie coraz to nowocześniejszych projektów na światowym poziomie, co potwierdza m.in. sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o przewozie szczególnie wymagających ładunków.

Producent przyczep – wszechstronne usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia lub w paru autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy przeprowadzane są na terenie krajów UE w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o asekurację klientów, którzy wykonują serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są zawsze dostępne, co redukuje okres wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu usprawnia to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Źródło fotografii: gniotpol-trailers.com.