Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Jeśli chcesz zamówić pozycjonowanie Krakow, skieruj się na http://tinyurl.com/yd74vvqg.

Popularność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszperania potrzebnych produktów i usług spowodowała, że każda marka chce aktualnie być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie znaczy, że klienci nas znajdą – najważniejsza jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie na niewielkim obszarze lub wręcz w jednym mieście, np. w Lublinie albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów używają przeważnie fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “sklep obuwniczy kraków”, “wizażystka kraków” lub “ciastkarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO zorientowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz tworzeniem stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym samym zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz uaktualnienie treści. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]