Parking w Balicach – nie martw się o auto

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz swobodnie dotrzeć na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – gdzie postawić samochód?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – WiFi i toalety

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony w Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.