catering na imprezy kraków

Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Okres letni obfituje w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy każdego dnia w rozmaitych miastach w Polsce organizowane są benefisy, sympozja bądź gale. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której integralną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i podany catering. Dobrym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – kluczowa jest całość oprawy

Wybrałeś już lokalizację, gdzie urządzisz piknik lub masz zabukowaną salę bankietową? Świetnie! Teraz należy zadbać o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia pysznych ciepłych dań, przekąsek i trunków. Pamiętaj, że na czas prestiżowych bankietów nie godzi się ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i być przekonanym, iż goście obsłużą się na własną rękę. Istotna jest cała oprawa – właściwy rozkład stołów, gustowne akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą też zadowoleni, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą ułożone na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Atutem zlecenia oferty cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje wyborne posiłki, ale także szczegółowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski zostaną przywiezione w umówioną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną szansą, by zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset gości. W trakcie ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, które potrawy, przekąski oraz napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]