Organizacja targów, kreowanie wizerunku marki – co zlecisz agencji reklamowej?

Skorzystaj z pomocy fachowców z agencji reklamowej Kraków

Działania marketingowe powinny stanowić ważny element kreowania rozpoznawalności przedsiębiorstwa niezależnie od tego czy jesteśmy wytwórcą, dystrybutorem czy usługodawcą. Duże przedsiębiorstwa oraz spółki mają finanse na stworzenie i utrzymanie swoich sekcji ds. reklamy, jednak małe firmy, które z rzadka decydują się na akcje promocyjne, najczęściej poszukują pomocy u agencji marketingowych.

Agencja marketingowa – grupa specjalistów pomoże Ci dotrzeć do klienta

Agencja reklamowa to zespół twórczych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących szeregiem umiejętności pomocnych w marketingu. Dzięki zatrudnieniu ekspertów bardzo dobrze orientujących się zarówno w zakresie tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii promocyjnych w internecie (animacje i klipy viralowe, kanały social media), jak i grafiki użytkowej (także DTP), agencja reklamowa zapewnia klientom wszechstronną obsługę. Nowe firmy mogą zlecić stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i projektami akcydensów (papier firmowy, koperty czy wizytówki), a te które dysponują już swoim logo mogą być pewne, iż będzie ono prawidłowo zastosowane podczas projektowania materiałów promocyjnych – plakatów, ulotek, stoisk targowych lub billboardów. Agencja marketingowa napisze też interesujące, unikalne artykuły na stronę www firmy oraz zaplanuje schemat kontaktów z klientami za pośrednictwem popularnych mediów społecznościowych, jak np. Instagram, Twitter lub Facebook.

Kiedy warto rozważyć współpracę z agencją reklamową?

Oferta agencji marketingowej kierowana jest głównie do firm, które nie posiadają swojego działu promocji. Nie oznacza to jednak, że to wyłączny model kooperacji. Działanie agencji nierzadko polega na udzieleniu wsparcia funkcjonującemu już w firmie zespołowi ds. promocji. Jeśli zatem nie ma on wprawy w przygotowaniu spotkań z klientami, konferencji lub targów wymagających często skrupulatnego planowania, takie obowiązki można zlecić zewnętrznej agencji reklamowej. Może ona także posłużyć za narzędzie wspierające budowę harmonijnego i wykwalifikowanego teamu pracowników – wystarczy zlecić jej przygotowanie planu kursów czy też organizację wyjazdu integracyjnego. Na rynku działają setki agencji marketingowych, należy jednak nawiązywać współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do obszernego zespołu doświadczonych ekspertów. Umożliwi to zlecenie wszelkich przedsięwzięć reklamowych jednej agencjii w rezultacie – łatwiejszy nadzór nad wizerunkiem marki oraz spójnością kampanii.

Siedziba:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]