Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Sale do wynajęcia na imprezy Kraków - ta niebywała oferta Was zadziwi.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne bądź plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, aby świętować podpisane kontrakty, jak również rozmaite szkolenia, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy konferencje. Takie imprezy muszą być należycie zaplanowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Jak dobrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie posiadamy w budynku firmy odpowiednich wnętrz, które nadają się do organizacji w nich bankietu, trzeba szukać ofert wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru organizowanej uroczystości. Ważne bankiety dla akcjonariuszy firmy, podczas których świętowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w byle jakim lokalu. Należy przy takich okazjach zorganizować imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które dodatkowo uwydatni prestiż wydarzenia. Natomiast jeżeli na event sproszeni zostaną goście nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie sali trzeba wybrać lokal, znajdujący się obok bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej

Podczas planowania eventu firmowego nie można zlekceważyć tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówione miejsce pysznych potraw dla gości, ale także doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. W czasie pokazowych imprez wskazane jest też zapewnienie obecnym na sali najlepszej obsługi. Opłaca się więc szukać usług firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w szykowny sposób oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, lecz i idealnie wyglądające dania.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]