Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie doradztwo w przetargach. Zajrzyj tu.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma profil kompleksowy i obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach mieści szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są bardzo dobrze przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także obszerne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na każdym etapie działania przetargowego.

Siedziba:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]