tworzenie sklepu woocommerce, wdrożenia woocommerce

Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – elastyczność i opracowanie analizy danych sprzedaży

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że błyskawicznie pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma niemało atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest zdobyć pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy nabywców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek rozrasta się też elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy np. za pośrednictwem Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację danych sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o jego ochronę przed cyberatakami, poprawną semantykę kodu sklepu i użycie wyłącznie sprawdzonych, koniecznych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce eksperci zbudują też blog, na którym łatwo można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowościach lub publikować różnorodne porady i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]