Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Dowiedz się, jak zamówić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]