Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Na tej stronie znajdziesz pełną ofertę przyjęć okolicznościowych w Krakowie.

Gdy ktoś myśli o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to także komunie, chrzty czy zabawy z okazji ukończenia pełnoletności. Jeśli spis gości jest długi, zwykle nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – jak wybierać lokal?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo przyjęcie urodzinowe, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których dużą część uczestników stanowią młodsze dzieci, a więc komunie albo chrzciny, warto wyprawić w miejscu, które poza użyczeniem sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się za szybko uroczystością i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania podawane gościom także wypada dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite dania, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – zabawy okolicznościowe w królewskich salach lub w ogrodzie

Znalezienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest dość proste, lecz rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście królewskiej oprawie urządzane są w nim przyjęcia komunijne, chrzciny i – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można ugościć ogółem do 130 osób. Natomiast jeżeli impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia posiłków, przez ułożenie i przystrojenie stołów, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]