Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wybierasz się na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego warto z niego skorzystać?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje także bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]