Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Potrzebujesz dowiedzieć się, komu zlecić catering okolicznościowy? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na https://bit.ly/2YM78bG.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczne grono osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i podjąć je dobrymi trunkami i przekąskami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, jednakże przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać. Co więcej to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie zamknąć się w kuchni czy służyć za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie posiłków na rodzinne eventy zalecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie dań zleć fachowcom!

Gdy wymienia się cateringu gros osób myśli najpierw o eventach biznesowych bądź cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy rzeczywiście ogromnej liczbie gości dopuszczał on opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym aspekcie. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a nieraz także tych większych, jeśli nie łączyło się to z wynajmem sali. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z możliwości użyczenia sali czy zechcemy urządzić zabawę w swoim ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce smaczne posiłki.

Menu dostosowane do portfela klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to literalnie oferta skrojona na każde rodzinne święto. Wprawni kucharze bez trudu opracują menu współgrające ze specyfiką wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny czy na rocznicę ślubu. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Poszukując firmy świadczącej tę usługę warto zdecydować się na taką, która będzie mogła dostosować menu do wymagań i możliwości finansowych zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w udekorowaniu i ustawieniu stołów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]