Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Poznaj więcej szczegółów o cateringu biurowym.

Rozmowy biznesowe, sympozjum albo warsztaty – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które zwykle nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym wydarzeniu może pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Kursy oraz sympozja biznesowe to wydarzenia trwające przeważnie po 5-7 godzin, nierzadko nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają dokładny program wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są najczęściej dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których nie da się spożyć pełnego posiłku w najbliższej kafeterii. Stąd niezbędne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć ze sobą na salę, w której trwa wykład. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie garnituru i rąk. Oferta cateringu dla firm obejmuje też użyczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz warsztaty? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Bufet kawowy jest niesłychanie istotna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to też sposobność kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze przedmiotów omawianych na szkoleniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów lub płatnych kursów nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, zagryzając kupione po drodze w sklepie czy też samodzielnie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podniesie więc wagę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o wygodę uczestników.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]