Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Potrzebujesz porady fachowców z biura projektowego Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na joannaklusak.com.

Biuro projektowe świadczy zróżnicowany wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które chcą zamieszkać w ustawnym i komfortowym domu, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt wykonuje pełny projekt obiektu, a później czynnie kontroluje zaawansowanie prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację domu albo proponuje aranżację już istniejących domów.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię nieszablonowe, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się od wielu domków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a przy tym komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje obejmują między innymi biura, żłobki, mieszkania na wynajem czy obiekty rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może również zaplanować pojemne i funkcjonalne garderoby, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]