Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Aktualizacja wtyczek - kliknij tu po dalsze informacje o tej usłudze.

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się jednym z powszechnie wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ bez przeszkód można opanować zasady jego obsługi, a przy tym jest dość szybki, korzysta się z niego w tej chwili do tworzenia złożonych stron oraz sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten CMS może być przyczyną niemiłych niespodzianek, dlatego ważną i pomocną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ cyklicznej instalacji kolejnych wersji CMS

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest bezsprzecznie zaktualizowanie jej do najnowszej wersji CMS-a. W wielu przypadkach jednak firmy po utworzeniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki hakerskie bądź zainfekowanie przez wirusymalware. W dodatku, pomimo że WordPress jest niesłychanie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niechcianymi kłopotami z właściwym działaniem strony czy sklepu. Stąd też konieczne jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału IT, należy polecić utrzymanie WordPressa niezależnemu ekspertowi.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla freelancerów i firm

Oferta opieki nad stroną to usługa adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, tak niewielkich jak i dużych podmiotów, którzy troszczą się o wydajne oraz ciągłe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest także freelancerom oraz blogerom utrzymującym prywatne strony internetowe. W elementarnym pakiecie usługi znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz eliminacja skutków ataków hakerskich. W wyższych pakietach oferowane są też rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian zawartości i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]