Kantor internetowy – wymieniaj walutę wygodnie i szybko

Skieruj się na https://www.kantor.pl i zakończ poszukiwania kantoru online!

Jeszcze dziesięć lat temu jedyną metodą wymiany waluty była wizyta w kantorze albo w placówce bankowej – te pierwsze do tej pory funkcjonują w galeriach handlowych oraz przy hipermarketach! Aczkolwiek w błyskawicznie transformującej się rzeczywistości, klienci chcą wymieniać obcą walutę bez przymusu opuszczania domu i po niższych kosztach, wskutek tego też pojawiły się kantory online, które na to pozwalają.

Kantor wymiany walut przez internet to mniejsze spready

Funkcjonowanie kantoru internetowego jest jednakowo nieskomplikowane jak kantoru stacjonarnego. Nabywca loguje się do serwisu na utworzony przez siebie profil, a potem przelewa do swojego panelu kwotę, którą pragnie przewalutować. Zaletą kantorów internetowych jest w głównej mierze to, iż wymianę można zlecić w nim w każdej chwili, a sama wymiana walut odbywa się już w porze pracy kantoru po najświeższych kursach, ustalanych na podstawie informacji pozyskiwanych z Forex w parosekundowych odstępach, a nie – jak to jest w przypadku fizycznych kantorów – po średnim kursie, zwykle z zeszłego dnia. Następnym i bardzo ważnym atutem kantorów online są niższe spready niż te narzucone przez banki oraz kantory tradycyjne. Przewalutowanie w tych ostatnich polskiego złotego (zależnie od indywidualnego cennika) może skutkować uiszczeniem spreadu w wysokości nawet 3-4%, tymczasem w kantorze wymiany walut online spready na ogół nie przewyższają 2%. Kantory online proponują również kilka specjalnych usług lubianych przez użytkowników, np. dają możliwość ustawienia transakcji odroczonej dokonywanej w ustalonym przez klienta dniu bądź takiej, w której użytkownik zleca przewalutowanie po preferowanym przez niego kursie (przewalutowanie jest wykonywane dopiero wtedy, gdy ustalony przez użytkownika kurs spotka się z tym na rynku).

Doceniasz swobodę w dyspozycji pieniędzmi? Kantor online jest dla Ciebie

Kantory wymiany walut online to opcja dla osób doceniających komfort oraz ogromną niezależność w dyspozycji pieniędzmi. Korzystają z nich również osoby studiujące lub pracujące za granicą oraz kredytobiorcy spłacający zobowiązania w walucie obcej. Aczkolwiek zanim zadecydujemy, aby powierzyć swój kapitał kantorowi online, warto sprawdzić jego renomę i bezpieczeństwo, np. poprzez przeszukanie strony Komisji Nadzoru Finansowego, czy został on zarejestrowany jako instytucja płatnicza.

Siedziba:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]