Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Automatyczna obsługa należności. Zdobądź więcej informacji.

Prowadzący własne firmy bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla dużych firm

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują tylko 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla pensjonatów, firm oferujących usługi i biur podróży

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, zatem znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych czy prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]