Tradycyjne projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych nowoczesnych – zleć wykonanie fachowcowi.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale są także komfortowe. Czy domki z bali mogą być wykorzystywane jako budynki całoroczne? Gdzie wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – niższe koszty

Całoroczne domy drewniane to znakomity pomysł na wybudowanie energooszczędnej posiadłości. Ludzie chętnie decydują się na wybudowanie takich nieruchomości, gdyż posiadają one dużo atutów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, ponieważ są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Odpadają także prace związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy z bali mają coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie dwa światy. Domy drewniane nowoczesne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom dają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – naturalne komponenty

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu w środku panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki użyciu bali osoby chorujące na uczulenia odczuwają zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali charakteryzują się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować również poza sezonem, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]