Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Jeśli chcesz nabyć podpory szalunkowe, koniecznie wejdź na https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. Jak się ich używa? Kiedy warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Wśród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj używany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest zalanie stropu cementem i stosowne jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezbędne w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można używać ich w różnych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością, są też proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, a także moduły wykonywane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na specjalną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się doskonałą jakością, przemyślaną konstrukcją oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. Obecnie sporo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – atrakcyjne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]