Urządzasz mieszkanie? Pamiętaj, żeby zamówić nowoczesny stół do jadalni

Jeśli potrzebujesz stołu rozkładanego nowoczesnego, koniecznie sprawdź stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy umieszczony w jadalni, w kuchni bądź w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze jest najważniejszym meblem w mieszkaniu. Wobec tego wybierając stół należy zwrócić uwagę nie tylko na jego atrakcyjny design, ale też jego jakość.

Stół w jadalni – wpływa na zbudowanie więzi z bliskimi

W salonie przesiadujemy przez znaczną część wolnego czasu i tam również na ogół odpoczywamy, jednakże to stół w jadalni jest tak naprawdę centralnym miejscem w domu. Chwile, które spędza się na wspólnym spożywaniu śniadań i obiadów z najbliższymi, mocno wpływają na zbudowanie więzi towarzyskich i rodzinnych. Stół jednoczy, bowiem pozwala na bliski kontakt kilku ludzi na niedużej przestrzeni, co w naturalny sposób wzbudza pragnienie konwersacji pomiędzy członkami rodziny. Powinno się urządzać mieszkanie tak, żeby wytyczyć w nim punkt na umieszczenie stołu z daleka m.in. od hałaśliwego telewizora. W ten sposób nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale też spotkania wigilijne lub urodzinowe pomogą uczestnikom skupić się na tym co w tej chwili jest najistotniejsze, a więc konwersacji z rodziną oraz z przyjaciółmi. Liczne badania wykazują prócz tego, iż spożywanie posiłków przy stole pomaga rozwinąć zdrowe nawyki żywieniowe także u maluchów. Przy stole jemy posiłki bez pośpiechu i stresu, na co pozytywny wpływ ma, oczywiście, wykonywanie tej czynności z najbliższymi.

Designerski stół do jadalni z litego drewna – ogromna wytrzymałość

Stół do jadalni czy kuchni powinien być wytrzymały. Będzie przecież każdego dnia wykorzystywany, nieraz nie tylko spożyć obiad, ale też jako miejsce zrealizowania drobnych prac, które wymagają większego płaskiego blatu, odrabiania lekcji czy ot tak do zabawy, np. gry w pokera bądź w planszówki i układania konstrukcji z klocków z maluchami. Współczesne designerskie stoły drewna od uznanych projektantów cechują się naturalnością materiałów użytych do ich wyrobu (m.in. drewno orzechowe oraz dębowe), oszałamiającym designem, jak również ogromną solidnością wykonania, których brak w asortymencie popularnych salonów meblowych. Projektanci designerskich stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, użyteczne w czasie okolicznościowych spotkań w dużej gromadzie rodzinnym. Zamawiając nowoczesny stół mamy gwarancje, iż nabywamy stół, który nie zniszczy się przez lata. Otrzymujemy także opcję jego personalizacji, a co za tym idzie lepszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy urządzać wnętrze.

Siedziba:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]