Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Wyprawy w góry - sprawdź informacje o ofercie na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia pewne i solidnie opracowane eskapady kierowane przez doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Zapraszamy na wyprawy, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią dynamiczne spędzanie urlopu i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają na wskroś charakter górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy i Himalaje.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]