Wybierz termin, miejsce i atrakcje – egzotyczne podróże szyte na miarę

Skieruj się tutaj i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie organizację podróży poślubnej

Podróże odprężają, uczą nas poszanowania dla odmiennych nacji i kultur, pomagają wypocząć od codziennej rutyny oraz rozwijają imaginację. Najmocniej zapadają w pamięć te, które wiodą nas w odległe obszary, kompletnie odmienne od naszej polskiej rzeczywistości. I chociaż niewiele osób ma naturę obieżyświata, każdy powinien przynajmniej raz w swoim w życiu zdecydować się na egzotyczną wyprawę w jakiś orientalny zakątek świata.

Egzotyczne podróże zamiast niezbyt interesujących wczasów

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej jest kwestią skomplikowaną. Dlatego zwykły urlopowicz sięga po pomoc biur turystycznych. Posiadają one w swojej ofercie jednak przede wszystkim mało interesujące wczasy w popularnych ośrodkach, wczasy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich program zazwyczaj nie przewiduje zwiedzania atrakcji turystycznych danego regionu. Jeśli pragniesz naprawdę nietuzinkowej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w przygotowaniem podróży szytych na wymiar, to znaczy z uwzględnieniem indywidualnych wymogów zamawiającego. Po określeniu przez klienta daty, destynacji wyjazdu i sugerowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, a także szykuje szczegółowy plan wczasów. Na dodatek biuro daje także parę ważnych wskazówek podróżniczych, traktujących m.in. o tym, co warto zobaczyć, gdzie zjeść smakowity posiłek, gdzie wypocząć i powiadamia na co zwracać uwagę w odwiedzanym państwie.

Egzotyczna podróż poślubna albo pełna wrażeń wyprawa dla aktywnych bądź egzotyczna podróż poślubna

Niezależnie od tego jaki rodzaj podróży lubimy, w ofercie biura podróży egzotycznych wszyscy znajdą coś dla siebie. Młode małżeństwa mogą spędzić miesiąc miodowy odpoczywając na plażach Fiji albo Indonezji – to wspaniałe miejsca na podróż poślubną. Dla zwolenników słodkiego odpoczynku biuro wybrało doskonałe miejscowości w Filipinach, Meksyku czy Tajlandii. Natomiast osoby aktywne mogą zwiedzić lasy deszczowe na Madagaskarze, kibicować uczestnikom na Mercedes Cup, przejechać autem przez Nową Zelandię czy wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na Filipinach. Nie brakuje też pomysłów egzotycznych wypraw dla rodzin z pociechami.

Zdjęcie pochodzi ze strony relaksmisja.com.

Siedziba:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]