Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę kursu gotowania dla dzieci w rozsądnej cenie.

Dzieci kochają asystować nam w kuchni – wybierać i przynosić składniki czy przystrajać ciastka. Pragniesz rozwinąć zapał kulinarny Twojego malucha? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W czasie warsztatów dzieci nie tylko zdobywają praktyczne umiejętności, ale też uczą się samodzielności i kształtują swoją kreatywność. A jednocześnie wyśmienicie się bawią. Dobieranie oraz mieszanie składników, nauka prostych przepisów oraz komponowanie ciekawych smaków – całość powoduje, że maluchy z zapałem gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają także reguły, jakie powinno się stosować w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą także asystować rodzice, dlatego jest to świetna sposobność do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie spróbować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z doświadczonym szefem kuchni

Warsztaty trwają 3 godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. Podczas warsztatów dzieci szykują danie główne i deser. Mali wielbiciele sztuki gotowania mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia ozdobionej świeżymi dodatkami, aromatycznej pizzy, ewentualnie przygotować pyszny makaron na słono lub słodko. W czasie kursu dzieci przygotowują też pyszną deser – mus z kruchym ciastem i lodami truskawkowymi. Nauka powiązana z zabawą to znakomity sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych potraw daje dzieciakom dużo szczęścia. Nawet bardzo krnąbrny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do przyrządzania smakowitej pizzy bądź ozdabiania deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i wspaniałe podejście do dzieci.

Siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]