szkoła rysunku, lekcje rysunku Kraków

Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak nawet ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Dowiedziono wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma korzystny wpływ na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także istotnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są okazją do rozwijania umiejętności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Wiele osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Kraków, Łódź, Katowice czy Wrocław. Nie brakuje też kursów adresowanych do początkujących – tych, którzy po prostu kochają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą także lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]