Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Potrzebujesz silnika bezszczotkowego? Wejdź na ultrarobotics.pl.

Powszechne wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych globalnych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki elektryczne od uznanych producentów

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC oraz silników DC wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a dzięki możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C.

Spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec i Bodine Electric Company.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]